دستگاه خالص ساز گازها - dawnbreeze

یکی از مهمترین بخشهای تولید مواد مختلف ، جداسازی ناخالصیها و خالص سازی محصول است. گازها بدلیل سیال بودن و امتزاج آنها ، با دشواری بیشتری از مایعها و جامدات خالص سازی میگردند.
در بسیاری از موارد خالص سازی گازهای تولیدی موجود و یا حتی گازهای اگزوز میتواند اقتصاد یک طرح را متحول کند.افزایش خلوص گازها ارزش آنها را به شدت افزایش میدهد. مثلا افزایش خلوص گاز نیتروژن از 99.99% به 99.999% ارزش آنرا بیش از 4 برابر میکند. این افزایش ارزش در مورد اکثر گازها صادق است.
شرکت دانش بنیان نسیم صبح فردا دانش فنی خالص سازی بسیاری از گازها را در اختیار دارد و لذا میتواند سیستمهای خالص سازی مورد نیاز شما را ساخته و تامین کند.
شرکت نسیم صبح فردا مبدع روش جدیدی از تولید و خالص سازی گاز نیتروژن است که میزان مصرف انرژی جهت تولید گاز نیتروژن را چندین مرتبه از پیشرفته ترین دستگاههای ساخته شده در جهان کمتر خواهد کرد.اگر برای پروژه خود نیاز به گاز نیتروژن خلوص بالا بطور پیوسته دارید ، مفتخریم که ارزانترین و کم مصرف ترین سیستم موجود را برای شما تامین کنیم.

 

دانلود کاتالوگ

کلیه ی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نسیم صبح فردا می باشد

0
نظر شما برای ما با ارزش می باشد، لطفا نظر یا سوال خود را مطرح بفرماییدx
×

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما

از اینکه شرکت نسیم صبح فردا را مورد انتخاب خود قرار دادید متشکریم

  • به منظور استعلام قیمت محصولات یا اطلاعات بیشتر می توانید، با کلیک بر کارشناس مورد نظر به ایشان پیام داده تا در اسرع وقت پاسخگو شما باشند.

با تشکر

× چگونه می توانم به شما کمک کنم؟